BZX584C24V
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C24V
JLCPCB Part #
C968189
Package
SOD-523(SC-79)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 22.8V~25.6V 24V 50nA 70Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS