BZX584C18V
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C18V
JLCPCB Part #
C968186
Package
SOD-523(SC-79)
Description
16.8V~19.1V 18V 200mW 45Ω 50nA@12.6V Independent SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS