BZX584C15V
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C15V
JLCPCB Part #
C968184
Package
SOD-523(SC-79)
Description
1 Independent 14.3V~15.8V 15V 200mW 30Ω 50nA@10.5V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS