BZX584B13V
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584B13V
JLCPCB Part #
C968158
Package
SOD-523(SC-79)
Description
1 Independent 12.74V~13.26V 13V 160Ω 200mW 30Ω 90nA@8V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS