CQ05W8J0132T5E
MFR.Part #
CQ05W8J0132T5E
JLCPCB Part #
C966522
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS