CQ06W4J0121T5E
MFR.Part #
CQ06W4J0121T5E
JLCPCB Part #
C966380
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS