CQ1007J0241T4E
MFR.Part #
CQ1007J0241T4E
JLCPCB Part #
C2759549
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS