NQ121WF390JT4E
MFR.Part #
NQ121WF390JT4E
JLCPCB Part #
C964964
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS