ACS724LLCTR-20AB-T
MFR.Part #
ACS724LLCTR-20AB-T
JLCPCB Part #
C99738
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+150℃ 1.2mΩ 100mV/A 120kHz 20A 2400Vrms 4.5V~5.5V Support SOIC-8 Current Sensors ROHS