0402WGF1001TCE
Basic
MFR.Part #
0402WGF1001TCE
JLCPCB Part #
C11702
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS