R15D2R5MP74CENB
Extended
Manufacturer
xincheng
MFR.Part #
R15D2R5MP74CENB
JLCPCB Part #
C5139267
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+150℃ 2.5Ω 7A ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS