URA2424YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
URA2424YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C22391373
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+95℃ 150mVp-p 220uF 23.76V~24.24V 260kHz 416mA 50mA 88% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS