RMF75-48S05W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RMF75-48S05W
Description
-25℃~+95℃ 1 10000uF 100mA 150mVp-p 15A 18V~72V 260kHz 5V 75W 87% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection - Isolated Power Modules ROHS