RKF30-48S05W
MFR.Part #
RKF30-48S05W
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 17mm 18V~72V 2200uF 260kHz 30W 50.8mm 50mVp-p 5V 60mm 6A 87% - Isolated Power Modules ROHS