RKF30-12S24W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RKF30-12S24W
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 17mm 200mVp-p 24V 260kHz 30W 470uF 50.8mm 60mm 90% 9V~36V - Isolated Power Modules ROHS