RKAS100-12-N
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RKAS100-12-N
Description
1 1.5kV 100W 116mm 12V 165VAC~265VAC 25.5mm 69mm 8.33A AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection ±1% - AC-DC Power Modules ROHS