RD6-24S12W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RD6-24S12W
JLCPCB Part #
C19078068
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 100mVp-p 12V 2200uF 25mA 260kHz 500mA 6W 79% 9V~36V 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS