RD5-12D05W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RD5-12D05W
JLCPCB Part #
C3034706
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ -500mA、500mA 10.2mm 12V 2 25.4mm 25.4mm 5W 86% ±5V 插件 Isolated Power Modules ROHS