RD12-12D12W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RD12-12D12W
JLCPCB Part #
C22391821
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
1000uF 100mVp-p 12W 25mA 260kHz 500mA、500mA 83% 9V~36V Over Current Protection 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS