RD10-12D12W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RD10-12D12W
JLCPCB Part #
C5373107
Package
Plugin
Description
-25℃~+95℃ 1.5kV 1000uF 100mVp-p 10W 25mA 260kHz 420mA、420mA 83% 9V~36V Over Current Protection ±12V 插件 Isolated Power Modules ROHS