RCE300-24S12
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RCE300-24S12
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 160mm 18V~36V 25A 27.5mm 300W 87% 98mm - Isolated Power Modules ROHS