RAS25-24-W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RAS25-24-W
JLCPCB Part #
C2764874
Package
DIP,70x48mm
Description
1 1.04A 100kHz 100mVp-p 2.5kV 24V 25W 79% 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection ±1% DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS