RAS25-12-W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RAS25-12-W
JLCPCB Part #
C2764873
Package
DIP,70x48mm
Description
1 100kHz 12V 2.08A 2.5kV 25W 78% 80mVp-p 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection ±1% DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS