KAS75-24-W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
KAS75-24-W
Description
1 1.5kV 100mVp-p 116.4mm 21.5mm 24V 3.13A 65mm 75W 84% 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±1% - AC-DC Power Modules ROHS