BDF150-48S24
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
BDF150-48S24
JLCPCB Part #
C3020313
Package
Bolt Mount
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 1000uF 12.5A 150W 17mm 24V 260kHz 3 36V~72V 50mVp-p 68mm 81.5mm 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection 稳压型 螺栓安装 Isolated Power Modules ROHS