VRB2412YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
VRB2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5358200
Package
DIP-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10.16mm 10W 12V 18V~36V 300kHz 470uF 50mVp-p 80% 833mA Regulated type Short Circuit Protection、Over Current Protection、Automatic fault recovery DIP-5 Isolated Power Modules ROHS