UWF4805YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
UWF4805YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C53049838
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1000uF 18V~160V 20W 25.4mm 25.4mm 300kHz 3kV 4A 50mVp-p 5V 86% Plastic encapsulated type Regulated type 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS