SRF1812P260/16
MFR.Part #
SRF1812P260/16
JLCPCB Part #
C2838992
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100A 15mΩ 16V 2.6A 5.2A 5s 80mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS