SRF1812P250/16
MFR.Part #
SRF1812P250/16
JLCPCB Part #
C2838991
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100A 100mΩ 15mΩ 16V 2.5A 5A 5s 1812 Resettable Fuses ROHS