SRF1812P150/16
MFR.Part #
SRF1812P150/16
JLCPCB Part #
C5121825
Description
-40℃~+85℃ 0.85mm 1.5A 100A 120mΩ 16V 3.41mm 30mΩ 3A 4.73mm 500ms 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS