SRF1812P030
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
SRF1812P030
JLCPCB Part #
C2838985
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 100ms 10A 3.41mm 300mA 300mΩ 30V 3Ω 4.73mm 600mA 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS