SRF1206P200
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
SRF1206P200
JLCPCB Part #
C2838984
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.8mm 100A 120mΩ 1mm 1s 20mΩ 2A 3.5mm 4A 6V 700mW 1206 Resettable Fuses ROHS