SMBJ75CA
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C5121779
Package
SMB
Description
121V 1uA 5A 600W 75V 83.3V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS