PTT233H120M5CA30
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
PTT233H120M5CA30
JLCPCB Part #
C21261134
Package
SOT-23
Description
120pF 16V 20A@8/20us 300W@8/20us 500nA 5V 6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS