PTN102G15M24B24
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
PTN102G15M24B24
JLCPCB Part #
C5121813
Package
DFN1006
Description
240W 24V 26.7V 44V 500nA 6A Bidirectional TVS DFN1006 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS