PTD322H120M5C36
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
PTD322H120M5C36
JLCPCB Part #
C21261132
Package
SOD-323
Description
120pF 19V 1uA 20A@8/20us 360W@8/20us 5V 6V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS