LMP25NF2P0R180
MFR.Part #
LMP25NF2P0R180
JLCPCB Part #
C2838965
Description
180mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS