LMP25NF2P0R030
MFR.Part #
LMP25NF2P0R030
JLCPCB Part #
C2838959
Description
2W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS