LMP25KF2P0R150
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
LMP25KF2P0R150
JLCPCB Part #
C2838964
Package
2512
Description
150mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS