2410BP-25A
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
2410BP-25A
JLCPCB Part #
C2838931
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 25A 500A@72VDC 72V SMD Disposable fuses ROHS