2410BP-20A
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
2410BP-20A
JLCPCB Part #
C2838930
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 2.5mm 20A 215 500A@72VDC 6.1mm 72V Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS