1206HV-R375
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
1206HV-R375
JLCPCB Part #
C5121835
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 0.0003 1.6mm 125V 125V 3.2mm 375mA 50A@125VAC、50A@125VDC Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS