UESD3.3DT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
UESD3.3DT5G
JLCPCB Part #
C233435
Package
SOT-723
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2 3.3V 47pF 5V 5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-723 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS