SZNZL6V8AXV3T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZNZL6V8AXV3T1G
JLCPCB Part #
C894732
Package
SC-89-3
Description
-55℃~+150℃ 11.9V 1uA 2 4.5V 6.7A@8/20us 6.8V 73W@8/20us IEC 61000-4-2 Unidirectional SC-89-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS