SZNZL5V6AXV3T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZNZL5V6AXV3T1G
JLCPCB Part #
C894731
Package
SC-89
Description
-55℃~+150℃ 10.1V 2 3V 4.8A@8/20us 5.6V 50W@8/20us 5uA ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SC-89 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS