SZMMSZ8V2T1G
MFR.Part #
SZMMSZ8V2T1G
JLCPCB Part #
C464135
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 500mW 7.79V~8.61V 700nA@5V 8.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS