SZMMSZ6V8T1G
MFR.Part #
SZMMSZ6V8T1G
JLCPCB Part #
C604816
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 2uA@4V 500mW 6.46V~7.14V 6.8V SOD-123 Zener Diodes ROHS