SZMMSZ4V3T1G
MFR.Part #
SZMMSZ4V3T1G
JLCPCB Part #
C894665
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3uA@1V 4.09V~4.52V 4.3V 500mW 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS