SZMMSZ43T1G
MFR.Part #
SZMMSZ43T1G
JLCPCB Part #
C894642
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 40.85V~45.15V 43V 500mW 50nA@30.1V SOD-123 Zener Diodes ROHS