SZMMSZ36T1G
MFR.Part #
SZMMSZ36T1G
JLCPCB Part #
C236227
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 34.2V~37.8V 36V 500mW 50nA@25.2V 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS